Cedule, bannery

Na výrobu reklamy využímáme široké spektrum materálů.

Reklamní plachty

Reklamní plachty jsou nejpoužívanější venkovní reklamou, lze je totiž umístit kamkoliv. Reklamní plachty Vám vyrobíme včetně zaměření, potisku, montáže plastových či kovových oček a odborně umístíme na určené místo. Používáme vysoce odolné materiály, a proto mají naše plachty následující výhody:

  • vysoká životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům
  • dlouholetá stálobarevnost
  • široká škála barev
  • téměř neomezená velikost reklamní plochy

PVC desky

Plastové desky z PVC v tloušťkách od 1 do 10mm jsou nejčastěji používaný deskový materiál pro běžné reklamní účely. Lze je použít v interiéru i v exteriéru. Za běžných podmínek je lze považovat za nezničitelné. Pro zavěšování se dají vrtat. Lze je frézovat do tvaru. Tyto desky lze přímo potiskovat, aplikovat na ně řezanou samolepicí grafiku nebo je polepovat tištěnou samolepkou. Desky s grafikou mohou být následně ochráněny laminací a zarámovány. Díky jejich univerzální použitelnosti jsou tyto desky ve výrobě reklamy nenahraditelné. Jejich nevýhodou je velká tepelná roztažnost, která může v exteriéru hlavně za vysokých teplot v létě způsobovat jejich boulení. Druhou nevýhodou je jen průměrná tuhost, která se projevuje u velkých nezarámovaných formátů, desky se mohou prohýbat.

Hliníkové sendviče

Jsou to sendvičové desky s jádrem z polyetylenu mezi dvěma vrstvami hliníku. Desky jsou tuhé, nekorodují, vyznačují se vysokou rozměrovou stálostí za extrémních teplot a dlouhou životností. Dodávají se v barvách bílá a stříbrná. Jsou vynikající pro použití v exteriéru. Jsou vhodné pro aplikaci řezané samolepicí grafiky, pro polepy tištěnou samolepkou a pro přímý potisk desky. Desky lze vrtat, frézovat do tvaru, ohýbat. Nabízíme ve tloušťkách 2 a 3mm.

Tvrzený polystyren

Nejčastější použití v interiérech nebo exteriérech na fasádách a štítech budov. Toto provedení je velmi efektní a přitom cenově dostupné.
Hotový výrobek Vám můžeme dodat buďto bez povrchové úpravy nebo s nástřikem klasickou akrylátovou nebo fasádní barvou v široké škále odstínů RAL.
Další možnou variantou prezentace je podsvícení nápisu nebo loga. Okolo nápisu tak vznikne světelný "opar". K podsvícení je možné využít LED diody.